עלינו

להבה התצוגה טכנולוגיה ושות', בע מ, מאז 1982, חוקר מקצועי של צגי LCD, מעצב, יצרן, חברת הבת של קבוצת בלייז. הוא אחד המפעלים המובילים ההיי-טק עוסקת צגי LCD שדה, אחד מהיצרנים צגי LCD המוקדם ביותר בסין, יש יותר מ-30 שנה להציג ניסיון בטכנולוגיה.

אנו מציעים חד-צבעית צגי LCD צבעוני: לוחות LCD (TN, HTN, STN, FSTN, DSTN, מסוג CSTN), LCD מודולים (COB, קוג, cof ב, טכנולוגיית השמה משטחית, הכרטיסיה סוג), אופי LCD מודולים, מודולים LCD גרפי, מודולים LCD אלפאנומרי, קטע LCD מודולים, סיכות LCD מודולים, STN-LCD מודולים, FSTN-LCD מודולים, מודולים LCD רגילים, אישית LCD מודולים, TFT LCD מודולים, מטריצה פעילה OLED, מודולים צג OLED מטריצה פסיבית, מציג מסך מגע, תאורה אחורית עבור היישום כלי (בדגש LGP מפיק מגבונים לחים, מתקן דלק, שמן מתקן גז מנפק, מד זרימת, מטר וואט, אנרגיה מטר, מד המים, מונה הגז, חכם Meter), שעון & Watch, טלקומוניקציה, הבית Appliance, בקר תעשייתי, סטריאו לרכב, מערכות התצוגה צבע ואת הענפים האחרים.

כפי שהוכח להיות ספק אמין, אנו מוכרים מוצרי LCD לתצוגה באיכות גבוהה חלק מהיצרנים אלקטרונית בקנה מידה גדול מן העולם, כגון ג ' נרל אלקטריק, מוטורולה, פיליפס, Itron. כיום, התצוגה להבה מספקת צגי LCD עם המוצרים טלפון מדידה ו אלחוטיים עבור ג ' נרל אלקטריק ויצרני OEM מוטורולה. המוצרים שלנו ברחבי העולם, רובם נמכרים יפן, אמריקה, אירופה, דרום קוריאה, טייוואן, סין היבשתית, דרום מזרח אסיה, הונג קונג, וכו '.

סך כל 73 מהנדסים (9 מהם lading מכוני מחקר) ב להבה להציג מצוידים עם הרבה ניסיון בתחום התצוגה כדי לפרנס אותנו לחקור, פיתוח, עיצוב והפקת מעת לעת, אשר מאפשר לנו לפגוש את הלקוחות שלנו אי פעם הצרכים המשתנים כמו גם מבטח אותנו לספק מוצרים איכותיים צג LCD במחיר הנמוך.

עם המשאבים הייצור ואת העומק של טכנולוגיה, התצוגה להבה מוכן כהלכה שירות לכל לקוח עבור מוצרי LCD לתצוגה, מלא לספק את דרישותיהם של אמינות, איכות תחרותיות. תוכנית הבטחת איכות גם מתבצעת על להבה התצוגה אשר רכשה תעודת ISO 9001:2000.Through משרד שנג'ן שלו, להבה התצוגה הוא מסוגל לשמור על קשר הדוק עם לקוחותיה, להגיב במהירות לדרישות המשתנות שלהם בנושא מפרט המוצר, למועדי האספקה. אנחנו יכולים גם מוקד משלוחים על כל בסיס טוב להגשים תוכנית ניהול המלאי של הלקוח.

באמצעות קשרים חזקים וארוכי טווח עם לקוחות ושותפים אחרים בשרשרת האספקה שלנו, נוכל לתכנן ולבצע מותאם אישית, העלות האפקטיבית פתרונות ומוצרי בסביבה העסקית ברחבי העולם המהיר של היום.