פּרוֹפִיל

Blaze הצגת טכנולוגיה ושות 'בע"מ, מאז 1982, מקצועי LCD מציג חוקר, מעצב, יצרן חברת הבת של בלייז הקבוצה. להיות אחד המפעלים המובילים ההייטק עוסקת בתחום LCD מציג ואחד של LCD המוקדם מציג יצרנים בסין, יש יותר מ -30 שנות ניסיון בתצוגה הטכנולוגיה.

אנו מציעים מונוכרום וצבעי LCD מציג: LCD לוחות (TN, HTN, STN, FSTN, DSTN, CSTN סוג), מודולים LCD (COB, COG, COF, SMT, סוג TAB), מודולים LCD תווים, מודולי LCD גרפי, אלפאנומרי LCD מודולים, מודולים LCD מודול, מודולים LCD מודול, מטריקס OLED פעיל, מטריקס פסיבי מודולי תצוגה OLED, מציג מסך מגע, תאורה אחורית עבור היישום in (במיוחד במתקן LGP, מפיץ דלק, שמן Dispenser, גז Dispenser, תזרים מטר, KWH Meter, מד אנרגיה, מד מים, מד גז, מד חכם), שעון & שעונים, תקשורת, מכשיר הבית, צבע מערכות תצוגה ותעשיות אחרות.

כפי שהוכח להיות ספק אמין, אנחנו מוכרים מוצרים באיכות גבוהה LCD התצוגה כמה יצרנים אלקטרוניים בקנה מידה גדול מכל רחבי העולם, כגון GE, מוטורולה, פיליפס, Itron. כיום, Blaze לתצוגה מספקת LCD מציג עם metering ו טלפונים אלחוטיים מוצרים עבור GE ו מוטורולה OEM יצרנים. המוצרים שלנו הם ברחבי העולם ורובם נמכרים יפן, אמריקה, Eruope, דרום קוריאה, טייוואן, היבשת של סין, דרום מזרח אסיה, הונג קונג, וכו '

בסך הכל 73 מהנדסים (9 מהם ממכוני מחקר מובילים) ב- Blaze Display מצוידים בניסיון רב בתחום התצוגה לתמיכה במחקר, פיתוח, עיצוב והפקה מעת לעת, מה שמאפשר לנו לענות על הצרכים המשתנים של לקוחותינו כמו גם insuring לנו לספק מוצרים באיכות גבוהה LCD לתצוגה בעלות הנמוכה ביותר.

עם משאבי הייצור ואת העומק של הטכנולוגיה, להציג Blaze מוכן היטב שירות לכל לקוח עבור מוצרי תצוגה LCD מלא לספק את הדרישות שלהם אמינות, איכות התחרותיות. תוכנית אבטחת איכות מבוצעת גם ב- Blaze Display, בה נרכשה תעודת ISO 9001: 2000.

באמצעות המשרד שנזן שלה, Blaze Display הוא מסוגל לשמור על קשר הדוק עם הלקוחות שלה להגיב במהירות לדרישות המשתנות שלהם מפרטים המוצר לוחות זמנים המסירה. אנחנו יכולים גם לשלוח המשלוחים על בסיס whaterver כדי למלא היטב את תוכנית ניהול המלאי של הלקוח.

באמצעות קשרים חזקים וארוכי טווח עם לקוחות, ושותפים אחרים בשרשרת האספקה ​​שלנו, אנו מתכננים ומבצעים מוצרים מותאמים אישית, ופתרונות יעילים בסביבת העסקים המהירה בעולם.