לוח זכוכית תצוגה LCD STN

לוח זכוכית תצוגה LCD STN

סופר Nematic מעוות (STN) צגי Lcd למרות מעוות Nematic צגי Lcd עשויה לנבוע אופנה זמן מרובב כדי להגדיל את תצוגת המידע, הם מוגבלים מבחינת חדות מופחתת, זווית צפייה מוגבלת. כדי להשיג יותר גבוהה מרובבת מציג, סופר טוויסט טכנולוגיה היא...

פרטי המוצר

צגי Lcd מעוות סופר Nematic (STN)

למרות מעוות את Nematic צגי Lcd עשויה לנבוע אופנה זמן מרובב כדי להגדיל את תצוגת המידע, הם מוגבלים מבחינת חדות מופחתת, זווית צפייה מוגבלת. כדי להשיג יותר גבוהה מרובבת מציג, טוויסט סופר טכנולוגיה מוחל.

צגי Lcd Nematic סופר מעוות יש טוויסט הגדולה מ 90° אך פחות מ- 360 מעלות. כיום לרוב הצגים STN נעשים עם טוויסט בין 180 ל- 270 מעלות. התפנית גבוה יותר זוויות הגורם תלולית עקומות הסף אשר להרכיב ב ו את המתחים קרוב יותר. הסף תלול יותר לאפשר המחירים מולטיפלקס גדול מ- 32 להיות מושגת.

בסוג זה של התצוגה, LC עובר גדול יותר ב- 90° טוויסט צלחת על צלחת; ערכים אופייניים נע בין 180° 270 מעלות. Polarizers במקרה זה לא תיטען במקביל LC על פני השטח, אבל מעדיף בזוויות מסוימות. התא, לכן, לא עובד על אור "מנחה" את העקרון, כמו מעוות צגי lcd בגודל Nematic, אלא על עיקרון שבירה כפולה. המיקום של polarizers את העובי תא, שבירה של כפולה של LC הם נבחרו בקפידה את התוצאה צבע מסוים במדינה "off". בדרך כלל, זה צהובה-ירוקה על מנת למקסם את יחס הניגודיות. LC בתא "סופר מעוות" זה ייתן זה את היכולת להשתמש מולטיפלקס שיעור גבוה. כמו טוויסט הוא גדל, מולקולות LC באמצע השכבה מיושרים עם השדה החשמלי שהוחלו על-ידי שינויים קטנים יותר מתח. זה מעורר שדר תלולים מאוד לעומת עקומת מתח, ומאפשר עד 240-line ריבוב.

הטכנולוגיה STN מגיע colorations שני, ירוק STN ו STN כסף. STN-הירוק יש סגול כהה / שחור דמויות על רקע ירוק. STN-הכסף יש כחול כהה / שחור דמויות על רקע כסוף. למרות עלותו ברמה בינונית, אך יש לו איכות טובה מאוד ויזואלי. הניגוד דומה טכנולוגיית TN.


זוג:לוח זכוכית תצוגה LCD HTN הבא:

חקירה