פאנל TN צג LCD זכוכית

פאנל TN צג LCD זכוכית

הצגת Nematic (TN) צגי Lcd TN מעוות יש 90° או פחות טוויסט (הסיבוב של מולקולות ממישור אחד למישור של התצוגה השני). הנעה ישירה פסיבי כל מטריצה פעילה, פסיבי ביותר ברמה נמוכה (x2 כדי x32) מרובבת צגי Lcd יש טוויסט 90 °. בסיסי מעוות Nematic (TN) LCD...

פרטי המוצר

מעוות צגי Lcd Nematic (טי אן)

הצגת TN יש 90° או פחות טוויסט (הסיבוב של מולקולות ממישור אחד למישור של התצוגה השני). הנעה ישירה פסיבי כל מטריצה פעילה, פסיבי ביותר ברמה נמוכה (x2 כדי x32) מרובבת צגי Lcd יש טוויסט 90 °.

בסיסי מעוות Nematic (TN) LCD מורכב שכבה של חומר גביש נוזלי נתמך על ידי שני לוחות זכוכית. החומר גביש נוזלי הוא תערובת של מולקולות ארוכות, cylindrically בצורת עם מאפיינים חשמלית, אופטי שונים, בהתאם לכיוון.

של משטחי הזכוכיות הפנימית הם אלקטרודות שקוף, אשר הם בדוגמת ליצירת הדימוי החזותי הרצוי. המשטחים הפנימיים הם מצופה פולימר, אשר מורחים כך החומר גביש נוזלי על פני אחד הוא בניצב השני. לאורך הסרט של גביש נוזלי, בצורת המולקולות טוויסט 90°.

על המשטח החיצוני של הזכוכיות, ממוקמים polarizers ולכן הם מקבילים בכיוון גביש נוזלי, מאונכים אחד לשני. במצב "כבוי", האור שנכנס מקטב את הראשון מונחה על ידי התפנית שכבה גביש נוזלי כדי מקטב השני, שדרכו הוא מועבר. כאשר התא הוא אנרגיה, החומר LC מיושר עם השדה החשמלי; אור מקטב הראשון חסומה על-ידי מקטב השני, ויוצרים תמונה כהה. ניתן להפוך את האפקט אם polarizers ממוקמים מקבילים זה לזה, נוצרת תמונה בהיר על רקע כהה.

הטכנולוגיה TN מגיע עם הגיוון יחיד; זה דמויות שחורות על רקע אפור. זה לפחות יקר, אבל יש באיכות חזותית הנמוך ביותר, בעיקר ב זווית צפייה.


זוג:תו צג LCD BCB0801-05... הבא:לוח זכוכית תצוגה LCD HTN

חקירה